пʼятниця, 8 лютого 2019 р.

Урок з хімії за темою: "Фізичні та хімічні властивості речовин. Спостереження й експеримент у хімії"

5 лютого (в рамках тижня природничо-математичних наук) Чумак Г.І.  у нашому класі провела  урок з хімії за темою: "Фізичні та хімічні властивості речовин. Спостереження й експеримент у хімії" 
На уроці ми продемонстрували свої вміння і знання з хімії, домашнє завдання перевірили за допомогою інтерактивної дошки, розподіливши по групам фізичні і хімічні явища. Домашній експеримент продемонстрували Мітяєви Ігор і  Альбіна, які вдома не тільки описали, а й змонтували  відеоролик за темою : «Взаємодія харчової соди з соком квашеної капусти, кефіру і лимонної кислоти». 
Протягом уроку, разом з Галиною Іванівною , досліджували фізичні і хімічні властивості речовин. Прийшли до висновку, що  фізичні властивості речовини виявляються при спостереженні чи вимірюванні за допомогою приладів, а хімічні властивості виявляються при перетворенні речовини на іншу. Дослідження речовин і хімічних явищ - нескінченний процес. Не можна одержати від природи остаточні підтвердження своїх ідей, як не можна дістатися кінця кола. Отже, в науці завжди є місце для розширення обріїв пізнання у нових напрямках. Отримавши домашнє завдання, ми з нетерпінням будемо чекати наступного уроку.Немає коментарів:

Дописати коментар